Aktualności

Osiedle Pod Skarpą

Już w sprzedaży kolejny budynki na inwestycji Osiedle Pod Skarpą w Bydgoszczy!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przy Dworku

Jestes zainteresowana/y mieszkaniem w symbiozie z naturą? To ostatni moment na zakup swojego wymarzonego mieszkania! W ofercie ostatnie 5 mieszkań gotowych do odbioru na inwestycji Przy Dworku w Buku!

Strzeszyn^2

Strzeszyn^2 to inwestycja w której: Jesteś otoczony zielenią, Nowy przystanek PKP Strzeszyn ułatwi Ci dojazd do centrum miasta Poznania, Jezioro Strzeszyńskie jest w Twoim sąsiedztwie, gdzie możesz wypocząć i się zrelaksować.

Tarnowo Centrum

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż mieszkań na inwestycji Tarnowo Centrum w Tarnowie Podgórnym Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i życzymy wspaniałych chwil oraz wiele radości w swoich mieszkaniach

Waniliowa Park

Już jest premiera naszej nowej realizacji we Wrocławiu.

Waniliowa Park to kameralne osiedle w dzilnicy Lipa Piotrowska.

Życzenia Wielkanocne

Życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych Zespół JAKON inwest

Bulwary Błonie

Nasza nowa inwestycja w podwarszawskim Błoniu już w sprzedaży! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Ellada Park

#Poznan #ElladaPark Etap II naszej inwestycji na Strzeszynie Greckim rośnie w oczach. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod nr: 603650004 lub wejdź na www.elladapark.pl Mieszkaj wygodnie z #JAKONinwest

Ellada Park

Nasze inwestycje to nie tylko mieszkania ale również infrastruktura towarzysząca!
W celu zapewnienia komfortowego i bezpiecznego dojazdu do inwestycji Ellada Park realizujemy drogę publiczną.

Jeleniogórska

Prace na inwestycji #Jeleniogórska4 wyprzedzają harmonogram budowy o ok. 2 miesiące! Zamieszkaj blisko centrum miasta a po 6 minutowym spacerze odpocznij w Lasku Marcelińskim.

Jeleniogórska 4

Z radością informujemy, że wszystkie lokale usługowe na inwestycji www.jeleniogorska4.pl zostały sprzedane! Jeśli chcesz zamieszkać blisko terenów zieleni i centrum miasta, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkaniową.

Jeleniogórska4

#Poznan Już w czerwcu na inwestycji #Jeleniogorska4 będzie można odebrać klucze do mieszkania! Jeśli marzy Ci się mieszkanie dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz w sąsiedztwie terenów zieleni, jest to inwestycja dla Ciebie!

Kórnicka - Etap II

Na II etapie Kórnickiej w Poznaniu prace postępują zgodnie z harmonogramem budowy - już stawiamy ściany parteru!
Więcej informacji dotyczących inwestycji pojawi się na przełomie III/IV kwartału 2020.

Kórnicka etap II

Już w sprzedaży II etap inwestycji Kórnicka w Poznaniu!

Lwowska 2

#POZNAŃ Rozpoczynamy sprzedaż II etapu inwestycji Lwowska 2! Budynki znajdują się w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego, które jest idealnym miejscem dla osób kochających powiązanie miejskiego trybu życia w sąsiedztwie terenów spo...

Merano Park - Karpicko Wolsztyn

W ofercie sprzedażowej prezentujemy kolejny etap naszej inwestycji Merano Park w #Karpicko #Wolsztyn - budynki I oraz J.

Nova Białołęka

I etap naszej nowej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce już w sprzedaży!
 
Nova Białołęka to kompleks 4 budynków wyróżniających się nowoczesną architekturą. Proponujemy Państwu zróżnicowane metraże lokali mieszkalnych od 31 m2 do 65 m2. Dzięki bliskości drogi ekspresowej dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Nowe Tarnowo

Już w tym kwartale rozpoczniemy przekazywanie kluczy do mieszkań w budynku A5 na naszej inwestycji "Nowe Tarnowo" w Tarnowie Podgórnym! 

Nowe Tarnowo

Jeśli chcesz zamieszkać poza Poznaniem ale w jego bezpośrednim sąsiedztwie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny etap inwestycji #NoweTarnowo w Tarnowie Podgórnym - budynki A6 oraz A7!

Osada Złotnicka

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie ostatnie mieszkania na inwestycji Osada Złotnicka przy ul. Kościańskiej/Złotnickiej!